SKINOVAGE PX


Inteligentna pielęgnacja systemowa


Wszystkie produkty SKINOVAGEPX zawierają, poza specjalnymi składnikami dostosowanymi do potrzeb różnych typów skóry, dwie innowacyjne substancje czynne pochodzenia roślinnego:
- komórki macierzyste z różanecznika alpejskiego, które chronią przed przedwczesnym starzeniem się pod wpływem czynników zewnętrznych
- molekularny katalizator OsmoTec, poprawiający skórny metabolizm, dzięki czemu składniki dostarczone skórze są przez nią lepiej przyswajane.

Pielęgnację systemową SKINOVAGEPX tworzy 7 linii kosmetycznych dostosowanych do poszczególnych typów cery. Produkty stworzono w oparciu o standardy jakości marki BABOR:
- kosmetyki nie zawierają parabenów
- ich pH jest zgodne z pH skóry
- skuteczność i tolerancja przez skórę zostały potwierdzone badaniami.

Aby zapewnić Twojej skórze optymalną pielęgnację.

SKINOVAGEPX to kompleksowa pielęgnacja współgrająca z indywidualną naturą Twojej skóry. Otaczające nas środowisko to w dzisiejszych czasach spore wyzwanie dla naszej skóry. Dlatego potrzebuje ona efektywnej ochrony przed przedwczesnym starzeniem się pod wpływem promieniowania UVA i wolnych rodników. Konieczne jest również wspieranie naturalnych mechanizmów funkcjonujących w różny sposób w poszczególnych typach cery.


Seria SKINOVAGE PX została nagrodzona w konkursie HIT SALONU 2012 w kategorii "kompleksowa pielęgnacja".


Zabieg EFFECTIVE TOUCH z zastosowaniem kosmetyków SKINOVAGEPX zwyciężył w konkursie zaliczanym do najważniejszych międzynarodowych imprez w branży kosmetycznej i otrzymał nagrodę GALA SPA AWARDS 2012.

Produkty