REVERSIVE


Jutro piękniejsza niż wczoraj


Badaniami nad procesem starzenia się skóry od wielu lat zajmują się naukowcy na całym świecie – i w jednym są zgodni, zależy ono od bardzo różnorodnych czynników.

Starzenie się skóry to m.in. wynik naturalnych procesów takich jak: spowolnienie podziału komórek i ograniczone zaopatrzenie ich w niezbędne składniki przez naczynia włosowate. Kondycja skóry zależy także od uwarunkowań genetycznych i zmian hormonalnych zachodzących w naszym organizmie.

Niebagatelny wpływ mają również czynniki zewnętrzne, takie jak intensywne kąpiele słoneczne, wszechobecne zanieczyszczenia (szkodliwe pyły, smog), na których działanie są szczególnie narażeni mieszkańcy dużych miast i centrów, nawyki żywieniowe oraz stres psychiczny.

Przyczyny starzenia się skóry leżą więc nie tylko w naszych genach, ale i w nowoczesnym stylu życia, stanowiącym nie lada wyzwanie dla skóry, której mechanizmy obronne z upływem lat tracą swoją skuteczność, a odnowa komórek ulega znacznemu spowolnieniu. Skóra traci młodzieńczą promienność, staje się mniej elastyczna, pojawiają się zmarszczki.

W oparciu o powyższe wnioski, naukowcy firmy BABOR opracowali innowacyjną linię kosmetyczną: serię ReVersive o działaniu anti-aging z niezwykłym kompleksem RE-YOUTH.

Jego wyjątkowa skuteczność jest efektem synergicznego działania czterech składników aktywnych: TELOVITINu, AGICYLu, LUMICOLu oraz EPOCYLu, które wzajemnie się uzupełniają i błyskawicznie przywracają skórze młodzieńczy blask i promienność.


TELOVITIN – przedłuża młodość komórek

Opracowany na bazie nagrodzonych Nagrodą Nobla badań nad ochronną rolą telomerów DNA, Telovitin chroni końcówki chro­mosomów komórek skóry (telo­mery) wydłużając ich żywotność, a tym samym młodość skóry.


AGICYL – uaktywnia naturalną ochronę skóry przed starzeniem się

Powstrzymuje negatywny wpływ czyn­ników zewnętrznych, powodujących starzenie się skóry (wolne rodniki, wpływ środowiska, glikacja), aktywizu­je gen długowieczności SIRT-1 i prze­dłuża cykl życiowy komórek skóry.


LUMICOL – przywraca cerze promienność i młodzieńczy blask

Aktywizuje tioredoksynę, która rozbija skupiska protein w tkankach, dzięki czemu wyrównuje koloryt cery. Skóra odzyskuje promienność.


EPOCYL – błyskawicznie wygładza skórę

Tworzy na powierzchni skóry delikatną strukturę i w ciągu 15 minut wygładza ją, wypełniając zmarszczki oraz zagłębienia.ReVersive - ekskluzywna seria produktów o działaniu anti-aging - pozwala w widoczny sposób zredukować głębokość zmarszczek. Skóra staje się gładsza i bardziej jędrna. Cera zyskuje zdrowy, jednolity koloryt oraz młodzieńczą świeżość i blask. Zaczerwienienia i przebarwienia są mniej widoczne.

ReVersive zachowuje naturalne piękno skóry, skutecznie likwidując oznaki upływającego czasu.

Produkty